O společnosti

Stavba domu je vždy náročným projektem, který spojuje řadu řemeslných oborů. Realizaci předchází projektová práce, správní řízení a plánování návazných prací i dodávání materiálu. Úspěšnou realizaci v termínu ovlivňuje mnoho faktorů, které se podílí nejen na kvalitě odvedené práce, ale můžou významně posunout i finální cenu. V rámci připravovaného projektu vám nabízíme odborné poradenství, které může řadě problémů efektivně předejít. Výběrovým řízením dokážeme připravit srovnání cen a doporučíme optimální dodavatele i stavební firmy, které nejlépe splní vaše nároky.

Naše služby můžete využít v rámci představebního poradenství, kdy objektivně zvážíme efektivní i estetické využití zastavěné plochy, technické řešení s ohledem na komfortní bydlení nebo užívání v komerční sféře, stupeň náročnosti při pozdější realizaci změn a úprav.

Pomůžeme vám najít rezervy, které lépe zhodnotí daný rozpočet. Dovedeme projekt k finanční i časové úspoře.

Nabídnout můžeme také kompletní správu v průběhu výstavby. Stavební dozor a průběžné kontroly včas odhalí problémy s nesprávně odvedenou prací, zajistí okamžitou nápravu a opět předejdou prodlevám nebo navyšování rozpočtu o vícepráce. Zastoupíme vás v reklamačním řízení s dodavateli, ale i v řízení se státní správou. Ušetřete čas. Naši společnost zastupují špičkoví profesionálové, kteří se ve stavebním oboru pohybují s letitou zkušeností. Obraťte se na nás, zajistíme optimalizaci každého projektu a ukážeme vám konkrétní místa, kde je možné ušetřit finanční prostředky.

Naše služby

Naše služby můžete využít v rámci představebního poradenství, kdy objektivně zvážíme efektivní i estetické využití zastavěné plochy, technické řešení s ohledem na komfortní bydlení nebo užívání v komerční sféře, stupeň náročnosti při pozdější realizaci změn a úprav.

Pomůžeme vám najít rezervy, které lépe zhodnotí daný rozpočet.

Dovedeme projekt k finanční i časové úspoře.

Nabídnout můžeme také kompletní správu v průběhu výstavby. Stavební dozor a průběžné kontroly včas odhalí problémy s nesprávně odvedenou prací, zajistí okamžitou nápravu a opět předejdou prodlevám nebo navyšování rozpočtu o vícepráce.

Zastoupíme vás v reklamačním řízení s dodavateli, ale i v řízení se státní správou.

Ušetřete čas. Naši společnost zastupují špičkoví profesionálové, kteří se ve stavebním oboru pohybují s letitou zkušeností.